metro turizm
esteticium

Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın annensi ilk defa görüntülendi


İbrahim Tatlıses‘in yıllar sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak‘ın annesi Işıl Çıtak, önceki gece bir mekan çıkışı kızıyla beraber görüntülendi.

Karaköy Marjo‘da önceki akşam sahne alan Çıtak, sahne öncesi gazetecilerle sohbet etti. İbrahim Tatlıses‘in kızı Dilan Çıtak, babasının soyadını almak istediğini belirtti.

BABAMIN SOYİSMİNİ TAŞIMAKTAN GOCUNMAM

Bir muhabirin soyismini sorması üzerine Çıtak, “Beni bu yaşıma kadar getiren babamın soyadını taşımaktan asla gocunmadım. Ancak Tatlıses, ismini taşımak onun nimetlerinden faydalanmak isterim. Tatlıses soyadını taşımak onur verici ve gurur verici bir olay. Çocukları olarak o soyismin saygınlığını taşımak isterim” şeklinde cevap verdi.

EVLİLİK SENEYE

Sevgilisi Levent Dörter ile bu sene annesinin rahatsızlığından dolayı evlenemediğini söyleyen Çıtak, seneye dünya evine gireceğinin müjdesini verdi. Mekan çıkışında nişanlısı Levent Dörter‘le görüntülenen Çıtak‘a annesi Işıl Çıtak sorulunca, “Annem çoktan gitti” dedi.

YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Bu sırada mekanı arka kapıdan terk ettiği görülen Işıl Çıtak‘sa objektiflere yakalanmaktan kurtulamadı. Işıl Çıtak, “Çocuklar ben iş kadınıyım. Ünlü değilim. Beni niye çekiyorsunuz?” diyerek yüzünü gizlemeye çalıştı.

Nasıl Buldun?

Oh Olsun Oh Olsun
0
Oh Olsun
Hmmm Hmmm
0
Hmmm
Bu Ne? Bu Ne?
0
Bu Ne?
Haydaa Haydaa
0
Haydaa
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
İyi İyi
0
İyi
Harika Harika
0
Harika

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın annensi ilk defa görüntülendi

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format