metro turizm
esteticium

Asli Enver Kardeşim Benim 2’nin setini bastı!..


Aslı Enver Murat Boz’u özleyince seti bastı. Murat Boz ve Aslı Enver çifti Kardeşim Benim 2 filminin çekimleri başlayınca ayrı düştü. Aslı Enver‘de sete baskın yaptı ve sevgilisinin yanına koştu.

asli-enver-murat-boz

Aslı Enver aşka geldi sete gitti. Murat Boz ve Aslı Enver‘in mutluluk pozu sosyal medyaya damga vurdu. Murat Boz ve Aslı Enver çifti, evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bir süre önce ayrılan ve aşklarına bir şans daha veren ünlü çifti, aşklarıyla dostu düşmanı çatlatıyor.

MURAT’I ÖZLEDİ SETİ BASTI

‘Kardeşim Benim 2’ filminin çekimleri başladı. Yoğun set temposu yüzünden şu sıralar Çanakkale‘de olan Murat Boz, bir süredir sevgilisi Aslı Enver’i göremiyordu.

Bu duruma daha fazla dayanamayan Aslı Enver duruma el attı ve çareyi Çanakkale’ye gitmekte buldu. Aslı Enver, İstanbul’dan yola çıktı ve sevgilisine sürpriz yaptı.

Murat Boz, bir anda Aslı Enver’i sette görünce neye uğradığını şaşırdı. Murat Boz ve Aslı Enver çifti, sevimli bir kuzuyla çektikleri selfieyi sosyal medyadan paylaştı. Murat ve Aslı’nın bu pozuna kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı.

murat-boz-asli-enver-seti-basti

Nasıl Buldun?

Oh Olsun Oh Olsun
0
Oh Olsun
Hmmm Hmmm
0
Hmmm
Bu Ne? Bu Ne?
0
Bu Ne?
Haydaa Haydaa
0
Haydaa
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
İyi İyi
1
İyi
Harika Harika
0
Harika

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asli Enver Kardeşim Benim 2’nin setini bastı!..

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format