metro turizm
esteticium

Deniz Çakır’dan takipçisine tarihi ayar!..


Doktora mı görünseniz? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ekranlarda boy gösteren Deniz Çakır takipçisine ateş püskürdü.

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır‘ın paylaştığı ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi yeni sezona bomba gibi döndü. ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ geçen sezonda olduğu gibi bu sezonda Salı akşamları rakiplerine göz açtırmıyor.

3 Ekim reyting sonuçları

DENİZ ÇAKIR ÇOK SİNİRLENDİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ dizisindeki ‘Meryem‘ karakteriyle büyük beğeni toplayan Deniz Çakır, sosyal medyadan bir hayranına ayar verdi. Deniz Çakır, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan saçlarını yaptırdığı bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

deniz çakır ınstagram

Deniz Çakır’ın bir takipçisi dizideki rolüyle gerçek hayatı birbirine karıştırınca Çakır sinirlendi. Deniz Çakır‘ın takipçisi fotoğrafın altına ”Senin kızın ölmüş, sen saçını gösteriyorsun” yazdı.

DENİZ ÇAKIR’DAN CEVAP GECİKMEDİ

Deniz Çakır, dizideki karakteriyle gerçek hayatı birbirine karıştıran takipçisine öyle bir ayar verdi ki görenler gözlerine inanamadı. Güzel oyuncu Deniz Çakır, takipçisine ”Bir doktora mı görünseniz?” yazdı. Deniz Çakır’ın bu yorumu herkesi şaşırttı.

Deniz Çakır'dan takipçisine tarihi ayar!..

Nasıl Buldun?

Oh Olsun Oh Olsun
0
Oh Olsun
Hmmm Hmmm
0
Hmmm
Bu Ne? Bu Ne?
0
Bu Ne?
Haydaa Haydaa
0
Haydaa
Yok Artık Yok Artık
1
Yok Artık
İyi İyi
1
İyi
Harika Harika
0
Harika

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deniz Çakır’dan takipçisine tarihi ayar!..

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format