metro turizm
esteticium

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Bodrum’da Düşman Çatlattı!..


Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti tatil sezonunu açtı. Magazin dünyasının gözde çiftleri arasında yer alan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal aşk sarhoşu.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çift, geçtiğimiz yıl 14 Mayıs’ta dünya evine girmişti. Evlendikleri günden itibaren magazin gündeminden düşmeyen ünlü çift, dün 1. evlilik yıldönümlerini kutladı.

sinem-kobal-kenan-imirzalioglu

Şu sıralar Bodrum Gümüşlük’te tatil yapan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, Bodrum sokaklarında görüntülendi. El ele sıcak havaların tadını çıkartan iki sevgili, mutluluklarıyla deyim yerindeyse düşman çatlattı.

kenan-imirzalıog-sinem-kenan

Projeler başlamadan tatil yapıp İstanbul’a geri dönmeye hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, yoğun set temposuna başlamadan önce tatil yapmayı tercih etti.

kenan-imirzalioglu-sinem-kobal

YENİ SEZONDA KARI-KOCA EKRANLARDA

Kenan İmirzalıoğlu, bu sezon hem sinema hem de dizi projeleriyle ekranlara gelecek. ‘Karadayı’ dizisinden sonra ekranlara uzun bir süre veda eden Kenan İmirzalıoğlu, ‘Fatih‘ dizisiyle beyazcama geri dönüyor…

Güzel oyuncu Sinem Kobal geçtiğimiz günlerde evde proje okuduğunu müjdesini vermiş ve yeni sezonda ekranlarda yer alacağını söylemişti.

Nasıl Buldun?

Oh Olsun Oh Olsun
0
Oh Olsun
Hmmm Hmmm
0
Hmmm
Bu Ne? Bu Ne?
0
Bu Ne?
Haydaa Haydaa
0
Haydaa
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
İyi İyi
0
İyi
Harika Harika
0
Harika

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Bodrum’da Düşman Çatlattı!..

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format