metro turizm
esteticium

Murat fena patladı! Murat Dalkılıç açtı ağzını yumdu gözünü!..


Murat Dalkılıç yalan haberlere isyan etti. Murat Dalkılıç sosyal medya hesabından haklarında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Murat Dalkılıç sessizliğini bozdu. Açtı ağzını yumdu gözünü. Yakışıklı popçu Murat Dalkılıç, eşi Merve Boluğur ile hakkında çıkan haberlere Instagram hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi.

merve-bolugur-murat-dalkilic

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur hakkında çıkan ayrılık iddiaları magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Hatta ünlü çiftin hayranları sosyal medyadan ikiliyi etiketleyerek ”Ne olur ayrılmayın” yazmıştı.

merve-boluğur-murat-dalkilic-kötü-haber

Bir süre sonra Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur cephesinden bir açıklama gelmiş ve hem boşanma iddiaları hem de Dalkılıç’ın evi terk ettiği iddiaları yalanlanmıştı.

merve-boluğur-murat-dalkilic-kötü

MURAT İSYAN ETTİ

Murat Dalkılıç, bugün yazılı basında çıkan ‘Merve Boluğur, Serdar Bilgili’nin yatında yakalandı’ başlıklı haberlere isyan etti. Yakışıklı popçu Murat Dalkılıç, Instagram hesabından konuyla ilgili ”Günlerdir hakkımızda çıkan bir çok habere ailece tepkisiz kalarak aslında tepkimizi gösterdik. Eşim de, ben de, anlayışlı olup, magazine saygı duymaya çalışıp, hep pozitif olduk. Söz konusu ailemin namusu olunca artık bu yapılan haberi ”şerefsizlik” olarak nitelendiriyorum. Adice yapılan bu yalan haberle ilgili hukuksal süreç derhal başlayacaktır” dedi.

İşte Murat Dalkılıç’ın yaptığı o açıklama;

murat-dalkilic

Nasıl Buldun?

Oh Olsun Oh Olsun
0
Oh Olsun
Hmmm Hmmm
0
Hmmm
Bu Ne? Bu Ne?
0
Bu Ne?
Haydaa Haydaa
0
Haydaa
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
İyi İyi
0
İyi
Harika Harika
0
Harika

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Murat fena patladı! Murat Dalkılıç açtı ağzını yumdu gözünü!..

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format