metro turizm
esteticium

Serdar Ortaç boşanmaktan son anda vazgeçti!..


Geçtiğimiz günlerde boşandıkları yönünde çıkan haberleri kesin bir dille yalanlayan Serdar Ortaç hakkında ortaya atılan yeni iddia gündeme bomba gibi düştü.

Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’ı boşamaktan son anda vazgeçtiğini söyledi. Bülent Cankurt kaleme aldığı yazısında :

“Ünlü sanatçı Serdar Ortaç ile güzel eşi Chloe Loughnan Ortaç hakkında ortaya atılan boşanma iddiası geçen hafta magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 2014 yılında nikah masasına oturan çift ile ilgili daha önce de birçok kez ayrılık haberleri çıkmış, taraflar her seferinde iddiaları yalanlamıştı.

 Bu kez de böyle oldu. Serdar Ortaç, durumu kurtarmak için “Hayır, boşanmadık” diye bir açıklama yaptı. İşin doğrusunu yine benden öğrenin: Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan Ortaç boşanacaktı ama evliliklerini ‘şimdilik’ kurtardılar.

AVUKATA GİDERKEN YOLDA VAZGEÇTİ;

Çiftin evliliğinin üzerinde kara bulutların dolaşmasına neden olarak, daha önce Ortaç’ın çocuk istemesi, Chloe’nin ise ‘önce kariyer’ demesi gösterilmişti. Ancak nedenini bilmesem de en son büyük bir kavgaya tutuştuklarını ve Serdar Ortaç’ın boşanmak için avukatının yolunu tuttuğunu öğrendim.

Fakat avukatına giderken rastladığı yakın bir arkadaşı, boşanmanın ciddi bir karar olduğunu söylemiş ve tekrar düşünmesini tavsiye etmiş. Arkadaşını dinleyen Serdar Ortaç da, avukata gitmekten vazgeçmiş ve düşünmeye karar vermiş.

Yani Ortaç, şimdilik boşanma girişimini rafa kaldırmış. Bakalım evliliğini kurtarabilecek mi, yoksa boşanma kararını raftan indirip avukatına mı gidecek; bekleyip göreceğiz. ” dedi. Bülent Cankurt‘un bu iddiasına Serdar Ortaç nasıl bir cevap verecek merak konusu oldu.

serdar-ortac-ile-chloe-loughnan

 

Nasıl Buldun?

Oh Olsun Oh Olsun
2
Oh Olsun
Hmmm Hmmm
1
Hmmm
Bu Ne? Bu Ne?
1
Bu Ne?
Haydaa Haydaa
0
Haydaa
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
İyi İyi
0
İyi
Harika Harika
1
Harika

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Serdar Ortaç boşanmaktan son anda vazgeçti!..

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format